آکادمی زبان پانیذ


www.PanizAcademy.ir

Learn French At Paniz Academy

 

زبان فرانسه در آکادمی پانیذ

اهمیت یادگیری زبانهای خارجی بر هیچ کس پوشیده نیست و نه تنها دانستن یک زبان خارجی جز ضروری زندگی امروزیست، بلکه ندانستن زبانها خارجی دیگر برای ادامه تحصیل در دانشگاههای خارجی ، اخذ پذیرش ، مهاجرت و کاریابی در موسسات و شرکتهای چند ملیتی داخلی  خارجی ، شرط اصلی برای شرکت در رقابت میان جویندگان کار می باشد.

بسیاری از منابع علمی و تحقیقاتی ، متون ادبی و هنری و هنرهای زیبا و تجسمی را تنها با زبان فرانسه می توان مطالعه کرد و دانستن این زبان علاوه بر اشتغال زایی و ارتقای سطح رزومه کاری و سوابق شما ، باعث دستیابی به حجم وسیعی از منابع مفید و منحصر بفرد می گردد که در سایر زبانها نمی توان آنرا یافت .

یکی از نکات ممتاز یادگیری این زبان بعنوان زبان خارجی برای افرادی که آشنایی به زبان انگلیسی دارند این است که بسیاری از واژه ها و لغات میان این دو زبان مشترک بوده و تنها با تلفظ متفاوت و نوشتار متفاوت در دوزبان جاریست.

همواره زبان آموزانی که پس از یادگیری نسبی زبان انگلیسی به فراگیری زبان فرانسه روی می آورند از این نکته شگفت زده می شوند و حدس زدن معنی لغات در کلاس درس برای آنها تبدیل به یک سرگرمی فکری جالب می گردد.

اکنون دوره های مقدماتی آموزش این زبان برای افرادی که می خواهند از پایه و بطور سریع و درعین حال اصولی و علمی این زبان را فراگیرند در حال برگزاری می باشد.

متد های مورد استفاده در آکادمی پانیذ شامل echo – reflet- café crème و منابع کمکی مفید دیگر میباشد.

نظرات
ارسال یک نظر جدید

  نام شما
  ایمیل (منتشر نخواهد شد)
  آدرس وب
متن نظر
کد امنیتی