آکادمی زبان پانیذ


www.PanizAcademy.ir

مسابقه Spelling Bee

 

 

 

 

زبان آموز گرامی،

پیرو بالابردن دانش عمومی آکادمی و درک بهتر یادگیری یکی از راهکارهای پرورش ذهن به خاطر سپاری صحیح و کاربردی است و از آنجایی که بسیاری از شما بزرگواران در خصوص گنجینه لغت و نوشتار نیاز به تلاش بیشتر دارید لذا مسابقات Spelling Bee که از سری رقابتهای بین المللی در عرصه یادگیری است در آکادمی زبان پانیذ به صورت گسترده آغاز گردیده است.

نحوه شرکت در این رقابت به این گونه است که دانشجویان طبق لیستهای کلمات ارائه شده که بر اساس سن و سطح دانش طبقه بندی شده اند اقدام به یادگیری لغات مینمایند و پس از فراگیری لیست مربوطه با دیگر زبان آموزان به رقابت خواهند پرداخت و سه نفر از هر کلاس به مدال مسابقه دست خواهند یافت .

این مسابقه طی سه مرحله برگزار میگردد و برگزیدگان میتوانند در مسابقات بین المللی نیز شرکت نمایند.

 

نحوه شرکت در این مسابقه بدین صورت است که زبان آموزان عزیزی که در سطح مقدماتی (Family and Friends One and Two)  هستند از لینک زیر لیست لغات مربوطه را دریافت نمایید و اقدام به یادگیری آنها نمایید ، به یاد داشته باشید که نحوه برگزاری آزمون به گونه ای است که پس از بیان کلمه توسط داوران شما بایستی کلمه را به صورت شفاهی حجی (Spell) کنید و فردی که کمترین اشتباه را داشته باشد به مرحله بعدی راه خواهد یافت.

                                                                                                                  

زبان آموزان عزیزی که در سطح مقدماتی دو (Family and Friends Three and Four)  هستند از لینک زیر لیست لغات مربوطه را دریافت نمایید و اقدام به یادگیری آنها نمایید ، به یاد داشته باشید ، شما بایستی کلمه را به صورت شفاهی حجی (Spell) کنید و فردی که کمترین اشتباه را داشته باشد به مرحله بعدی راه خواهد یافت.

                                                                                                                    

 سطح مقدماتی سه (Family and Friends Five and Six)  هستند از لینک زیر لغات مربوطه را دریافت و اقدام به یادگیری نمایید ، در روز آزمون کلمه  ها را به صورت شفاهی حجی (Spell) کنید و فردی که کمترین اشتباه را داشته باشد به مرحله بعدی راه خواهد یافت.

 

نظرات
ارسال یک نظر جدید

  نام شما
  ایمیل (منتشر نخواهد شد)
  آدرس وب
متن نظر
کد امنیتی